Praca w delikatesach Straszyn

Dodane: Środa, 02 Październik, 2024  11:34

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Kasjer / ekspedient
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: Dwl-Job

Opis oferty pracy

Opis
Oferuję pracę na stanowisko sprzedawca na dziale mięsnym w sklepie spożywczym.

Wymagania:

książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia mile widziane doświadczenie w handlu gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 6-14 i 13:45 - 21:45) dobra znajomość języka polskiego wysoka kultura osobista umiejętność pracy w zespole uczciwość i pracowitość

Obowiązki:

obsługa klienta dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy/w sklepie wykładanie towarów praca na kasie fiskalnej dbanie o ekspozycję towarów bieżące uzupełnianie towarów na półkach odbieranie towaru itp.

Oferujemy :

stawka 24zł za godzinę na rękę , po miesiącu 25 zł netto praca w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty i niedziele handlowe(6-14 i 13.45-21.45) stała współpraca umowa zlecenie

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, zadzwoń 536 - pokaż numer telefonu -
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Straszyn w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Kasjer / ekspedient

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Dwl-Job
Konto firmowe
Na Lento.pl od 05 sie 2024
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków